Slepice velikonoční mísa velká

Nové

Slepice velikonoční na aranžování keramická barevná. Teď záleží jenom na Vaší fantazii, jak Slepičku naaranžujete. Má obsah cca 2 litry,takže je dost velká na to,aby jste se vyřádily. Nějaké nápady máme na ilustračních fotech. Slepice je ručně vyrobená! Tak hodně štěstí při aranžování Uložit Uložit Uložit

Více informací

540Kč

Více informací

Docela zdařilý pokus našich keramiků k oslavám  velikonoc. Slepice má objem asi dva litry a velice pěkně se aranžuje. Nakonec to vidíte sami.

... víte, že

Velikonoce jsou svátky, ve kterých křesťané slaví vzkříšení Ježíše Krista. Velikonoční neděle je den Zmrtvýchvstání Páně (Boží hod velikonoční). Slavnost Zmrtvýchvstání Páně patří mezi největší slavnosti křesťanského církevního roku. Křesťané slaví tento svátek první neděli po prvním jarním úplňku (tedy po 21. březnu). Jestliže byl úplněk v neděli, budou Velikonoce v následující neděli. Toto datum se v jednotlivých rocích může lišit až o více než měsíc (od 22. března do 25. dubna).

Pravoslavní věřící slaví velikonoce většinou o týden později a to protože pravoslavná církev používá při jejich výpočtu juliánský kalendář.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

19 dalších produktů ve stejné kategorii: