Keramický Betlém glazovaný

Hodí se třeba na betlémské světlo. Keramický betlém domácí .Svatá rodina v betlémě.Velmi vhodné i na vánoční stůl při štědrovečerní sváteční večeři. U nás doma hoří betlémské světlo v keramickém betlémě po celý advent, každý den.Doporučuji,,zastavení v tomhle bláznivém světě,a věnovat se sobě a svým blízkým.

Více informací

Dostupnost: Je skladem

755,00 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Romantické mihotání svíček v keramickém betlémě vyvolá vánoční náladu. Velmi vhodné i na vánoční stůl při štědrovečerní sváteční večeři. U nás doma se betlém rozsvěcuje po celý advent každý den.Asi by jsme si měly najít čas od času v životě nějakou dobu na usmíření s lidmi,kteří jsou nám blízcí.A mnohdy i nám chybí čas i na sebe. A proto je tenhle čas vánoční k tomu jak stvořenej. Sejít se někde, zapálit si svíčku,(říká se, že oheň očišťuje od negativní energie), a trochu se oprostit od starostí všedních dnů. Vnést do našich životů a rodin trochu duchovního rozměru,a je jedno zda věříme nebo ne. Tohle patří k těm málo věcem a rituálům co si neseme z generace na generaci.

Adventní neděle jsou charakterizovány tradičním zapálením jedné svíčky na adventním věnci. Samozřejmostí je i prodloužená otevírací doba v obchodech, ať každý stihne nakoupit dárky, dekoraci a další zajímavé zboží.

Letos budou adventní neděle v těchto datech:
železná neděle 3.12.2017 - 1. neděle v prosinci
bronzová neděle 10.12.2017 - 2. neděle v prosinci
stříbrná neděle 17.12.2017 - 3. neděle v prosinci
zlatá neděle 24.12.2017 - 4. neděle v prosinci