Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Žádný výrobce

Nové produkty

Slevy

Dodavatelé

Štítky

  Slovensko

1 - 2 dny Od 299,- Kč

  Německo  

1 - 3 dny
Od 350Od 350,-kč,- Kč

Rakousko     Polsko     Maďarsko

2 dny Od 390- Kč

Ceny jsou pouze orientační.Keramikaportal se řídí aktuálním ceníkem dopravce!

Co byste měli vědět před zasláním balíku!

Nezapomeňte vyplnit
místní telefonní číslo

Při vyplňování objednávky je důležité přidat i místní telefonní číslo příjemce zásilky. Pokud kurýr není schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla. Na jiná než místní čísla řidiči obvykle nevolají. Zamezíte tak zpoždění a případnému vrácení zásilky.

Pozor na cizí slova

Pečlivě zkontroluje, zda je adresa napsaná správně. I drobná chyba může zabránit doručení. Dejte si pozor především na pečlivé vyplnění směrovacího čísla. V případě, že adresa nebude dodatečně upřesněna, vrací se odesílateli na jeho náklady.

Počítejte
s možným zpožděním

Přeprava po Evropě může být velmi rychlá, je ale důležité si uvědomit, že vlivem počasí, poruch, letních nebo vánočních špiček, stávek a bohužel i občasného lidského selhání můžou nastat drobná zpoždění. Počítejte s touto možností především u důležitých zásilek.

Ceny budou převedeny do měny státu odběratele,a v té bude vystaven i daňový doklad.Pokud dopravce země doručení nevybírá dobírku(německo),je nutné zaslat peníze předem na ůčet odesilatele(Keramikaprtal).Č.ůčtu:2400405583 / 2010. Variabilní symbol(podle něj identifikujeme platbu) je číslo objednávky.

Slowakei
1 - 2 Tage Ab 299, - CZK

  
Deutschland
1 - 3 Tage
Ab 350, - CZK, - CZK

Österreich Polen Ungarn
2 Tage Ab 390 CZK

Die Preise dienen nur zur Orientierung, das Ceramikaportal unterliegt der aktuellen Preisliste des Carriers!